PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050493}
5,4 5 022
oceny
5,4 10 1 5022
3,4 5
ocen krytyków
Nieobliczalna
powrót do forum filmu Nieobliczalna

wystawiać ujemnych not produkcjom na Filmwebie. Jedna gwiazdka dla tego filmu to za dużo. Sprawa śmierci Joanny w żaden sposób nie jest angażująca, akcja się wlecze. Grochowska jest mierna, źle się ją ogląda. Nie rozumiem, dlaczego ogólnie uważana jest za dobrą aktorkę. Jedynym pozytywnym akcentem jest epizod Grzegorza Damięckiego. Zawsze miło go widzieć.

AvantQueTuDis

A. Grochowska była świetna w „Pręgach“, potem gdzieś tak filmowo i serialowo… zmizerniała. Ale bywam w teatrze na sztukach z jej udziałem i tam widać, że to kawał dobrej aktorki. Musi po prostu mieć coś dobrego za zagrania, musi mieć właściwego reżysera, który ją poprowadzi, partnerów… Tutaj w „Nieobliczalnej“ zabrakło tego wszystkiego. Chociaż obejrzałem tylko połowę filmu, dalej ciężko było mi przebrąć.

ocenił(a) film na 6
AvantQueTuDis

Prawda, że Grochowska jest jakoś za mocno ceniona. "Kos" też położyła, ona wysysa radość z tych filmów.

RipRoy

Jak dla mnie rola w filmie Pawła Maślony, nie była taka zła. Tego jeszcze nie oglądałem, więc się nie wypowiem ..ale dobra z Niej aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones